...

MINDY

Agencja zatrudnienia Mindy to grono profesjonalistów, którzy z nieustannym entuzjazmem pomagają spotkać się najlepszym Pracownikom i solidnym Pracodawcom.Szukam pracy

Jeżeli chcesz mieć pewność legalności zatrudnienia i uczciwości pracodawcy, skontaktuj się z nami i pozwól znaleźć posadę idealną dla Ciebie.

Prowadzimy stały nabór do pracy w branży budowlanej, rolniczej, przemyśle, transporcie, usługach opiekuńczych i wielu innych. Posiadamy wielu partnerów biznesowych w Polsce a także Skandynawii, Europie Zachodniej i Południowej, stale zwiększając zasięg swojego działania, dzięki czemu możemy Ci zaoferować zatrudnienie najbardziej odpowiednie do Twojego wykształcenia, umiejętności i wymagań.

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i zastanawiasz się nad zmianą pracy? Jeżeli szukasz nowych wyzwań, chcesz by Twoja praca była właściwie wynagradzana a szef doceniał zaangażowanie i wiedzę – skontaktuj się z nami. Będziemy Cię reprezentować przed najlepszymi pracodawcami w wybranej branży, negocjując najbardziej korzystne dla Ciebie warunki zatrudnienia.

Nie posiadasz jeszcze doświadczenia zawodowego lub chciałbyś spróbować swoich sił w nowej branży? A może masz już pracę i chciałbyś sobie tylko dorobić? Dla nas to nie problem – oferujemy pośrednictwo w zakresie pracy tymczasowej i wakacyjnej u sprawdzonych pracodawców.

Chcesz pracować w konkretnym kraju lub branży? A może myślisz o wyjeździe za granicę z członkiem rodziny, grupą znajomych lub dotychczasowych współpracowników – nic prostszego, napisz lub zadzwoń a my zajmiemy się resztą.

Poprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacji, znajdziemy satysfakcjonującą posadę, dopilnujemy spraw formalnych a już po rozpoczęciu pracy sprawdzimy, czy spełnia Twoje oczekiwania.

Sprawdź aktualne oferty pracy zamieszczone przez współpracujące z nami firmy i partnerów biznesowych ... oferty pracy

MINDY


Jesteśmy po to, aby obie strony osiągnęły maksimum korzyści na nawiązaniu relacji pracowniczej. Dzięki partnerskiemu podejściu do współpracy, uczciwości i wytrwałości, skutecznie łączymy cele firm i osób w nich zatrudnianych.

MINDY Sp.  z o.o.
Tytusa Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

KRS 0000727925
NIP 7010818208

Dane kontaktowe
e-mail: biuro@mindy.com.pl
tel.: +48 22 456 19 70