...r

MINDY

Agencja zatrudnienia Mindy to grono profesjonalistów, którzy z nieustannym entuzjazmem pomagają spotkać się najlepszym Pracownikom i solidnym Pracodawcom.O firmie

Dlaczego warto skorzystać z usług MINDY? 

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów procesów human resources. Ideą naszego działania jest pełne zadowolenie obu stron, to jest zarówno Pracownika jak i Pracodawcy. Działamy w oparciu o zasady wzajemnego szacunku, otwartości i uczciwości.

Nieustannie rozwijamy biznesy naszych partnerów zarówno w Polsce jak i za granicą poprzez umożliwienie im zachowania ciągłości produkcji, oddelegowując do pracy wykwalifikowany i doświadczony personel.

Pracownicy znajdujący zatrudnienie przy naszej pomocy mają pewność, że skontaktujemy ich z solidnymi firmami, w których w zależności od swoich oczekiwań będą mogli zdobywać doświadczenie, rozwijać swoją karierę – po prostu spełniać marzenia.

Pomagamy naszym klientom przejść przez cały proces rekrutacji, załatwiamy sprawy formalne i urzędowe, doradzamy i wspieramy swoją wiedzą na każdym etapie zatrudnienia. Naszą ambicją jest trwałe zadowolenie zarówno pracodawców i jak i pracowników, dlatego też jesteśmy z nimi także po zakończeniu formalnego naboru. Kontrolujemy poziom zadowolenia i w razie potrzeby na bieżąco modyfikujemy procesy.

MINDY


Jesteśmy po to, aby obie strony osiągnęły maksimum korzyści na nawiązaniu relacji pracowniczej. Dzięki partnerskiemu podejściu do współpracy, uczciwości i wytrwałości, skutecznie łączymy cele firm i osób w nich zatrudnianych.

MINDY Sp.  z o.o.
Tytusa Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

KRS 0000727925
NIP 7010818208

Dane kontaktowe
e-mail: biuro@mindy.com.pl
tel.: +48 22 456 19 70