...

MINDY

Agencja zatrudnienia Mindy to grono profesjonalistów, którzy z nieustannym entuzjazmem pomagają spotkać się najlepszym Pracownikom i solidnym Pracodawcom.Dla pracodawcy

Dlaczego warto skorzystać z usług MINDY? 

Z nami oszczędzasz swój bezcenny czas, mogąc skupić się na rozwoju swojego biznesu.
My zajmiemy się przeprowadzeniem profesjonalnej rekrutacji pracowników na stanowiska każdego szczebla. Jako nasz klient przedstawiasz swoje oczekiwania co do kwalifikacji, doświadczenia, znajomości języków, które powinni posiadać Twoi pracownicy. My zajmujemy się naborem, sprawdzeniem kompetencji i sprawami formalnymi związanymi z zatrudnieniem.

Na tle innych agencji pośrednictwa pracy wyróżnia nas fakt praktycznej weryfikacji kandydatów do pracy pod kątem znajomości języków obcych a także posiadanego doświadczenia zawodowego. Kandydaci przechodzą test językowy dostosowany do konkretnej branży
i stanowiska, które mieliby objąć. Sprawdzamy także poziom referencji kandydata, kontaktując się z poprzednimi pracodawcami.

Masz problem z pozyskiwaniem nowych pracowników i dużą zmiennością zatrudnionych?

Z nami te trudności nie będą Cię już dotyczyć a Twój biznes będzie mógł płynnie się rozwijać. Jesteśmy w stanie pozyskać zarówno duże grupy pracowników jak również pojedynczych specjalistów czy ekspertów z danej dziedziny.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie procesu rekrutacyjnego w wielu branżach. Działamy w Skandynawii, Europie Zachodniej i Południowej a także w Polsce. Pozyskujemy personel do pracy stałej a także rekrutujemy pracowników tymczasowych. Pośredniczymy w zatrudnieniu pracowników z Polski oraz zza granicy. Działamy zawsze na najwyższym poziomie, z poszanowaniem prawa, dbając o legalność procesu zatrudnienia.

Powierzając nam przeprowadzenie rekrutacji do Twojej firmy, masz więc pewność, że działamy o wytyczne najważniejsze dla Ciebie jako pracodawcy. Masz gwarancję, że dobierzemy pracowników, którzy sprawdzą się na konkretnych stanowiskach. Na tym jednak nasze zadanie się nie kończy. Dla wygody naszych klientów monitorujemy efektywność pracy wyselekcjonowanych pracowników. Dzięki takiemu podejściu możemy wspierać naszych klientów także po zakończeniu procesu rekrutacji.

Jeżeli potrzebujesz pośrednika w zatrudnieniu pracowników, który zajmie się Twoimi interesami w sposób kompleksowy, skontaktuj się z nami ... kontakt

MINDY


Jesteśmy po to, aby obie strony osiągnęły maksimum korzyści na nawiązaniu relacji pracowniczej. Dzięki partnerskiemu podejściu do współpracy, uczciwości i wytrwałości, skutecznie łączymy cele firm i osób w nich zatrudnianych.

MINDY Sp.  z o.o.
Tytusa Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

KRS 0000727925
NIP 7010818208

Dane kontaktowe
e-mail: biuro@mindy.com.pl
tel.: +48 22 456 19 70